donderdag 24 november 2011

Groen is een goed gevoel!

Op woensdag 19 oktober kwam Victor naar onze school. Victor is een mannetje dat ons een goed gevoel geeft. Hij bracht zijn speciaal ontworpen 'goed-gevoel-machine' mee naar onze school. Victor ging in de stoel van zijn machine zitten en wij konden zien wat er bij hem op school zoal gebeurt. We keken in zijn hoofd. Soms had hij een goed gevoel, soms ook niet. Als je je niet goed voelt, dan moet je dat tonen door de rode kleur. Voel je je super, dan kan je dat aangeven door de groene kleur. Wij hebben met het 3e kleuter en het 1e en 2e leerjaar ook een 'goed-gevoel-machine' en die werkt uitstekend...

0 reacties :

Wij zijn een kraantjeswaterschool!

KALENDER

SCHOOLMENU

INSCHRIJVINGEN SCHOOLJAAR 2019-2020

Inschrijvingen voor volgend schooljaar:

Kinderen van geboortejaar 2017 mogen inschrijven vanaf vrijdag 1 maart 2019 vanaf 8.00 u.

Inschrijvingen vinden bij voorkeur plaats na telefonische afspraak met het secretariaat of de directie.

Inschrijvingen voor het huidig schooljaar (2018-2019): graag na telefonische afspraak
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive

Schoolinfo

VBS Heilig Hart
Tuinstraat 21
8530 HARELBEKE
056 72 43 45
info@vbsheilighart.be
directie@vbsheilighart.be