donderdag 1 september 2016

Eerste schooldag

De vakantie is voorbij... Zijn jullie ook zo blij? Onze school staat al dagen klaar... vandaag is het 1 september, dus starten maar...

VBS Heilig Hart's got TALENT!! Dit schooljaar zetten we de talenten van al onze leerlingen in de kijker!! De leerkrachten toonden vandaag al wat hun talenten waren... kan je het raden bij het zien van de foto's??


0 reacties :

OPB 2019

KALENDER

SCHOOLMENU

INSCHRIJVINGEN SCHOOLJAAR 2018-2019

De voorrangsperiode voor broers en/of zussen alsook kinderen personeel van het geboortejaar 2016, is gestart op maandag 6 november 2017. Inschrijvingen kunnen enkel plaats vinden na telefonische afspraak met het secretariaat of de directie.

Kinderen van dit geboortejaar die niet van deze voorrangsperiode genieten, kunnen pas ingeschreven worden vanaf de eerste schooldag van maart. Onze inschrijvingen starten op maandag 5 maart 2018, vanaf 8u00. Hiervoor wordt er ook best een afspraak gemaakt met het secretariaat of de directie. Er is ook nog een info-avond op dinsdag 6 februari 2018 van 17u30 tot 19u30.

ZOEKEN

Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive