zaterdag 22 februari 2014

GEZOND ONTBIJT op school

Op donderdag werden wij in onze school onthaald met een gezond ontbijt ! De leerlingen van het Guldensporencollege afdeling H.Hart zorgden voor heel wat lekkers in de refter van onze school ! De kleuters konden naar hartelust proeven van lekkere boterhammetjes met confituur, smeerkaas of hagelslag. Ze konden deze ook versieren met rozijntjes of druifjes. Ze dronken een glaasje melk of water en kregen ook yoghurt en sinaasappeltjes als dessert ! Het smaakte zo lekker dat iedereen er ten volle van genoot ! Kijk maar naar de foto's !
GEZOND ONTBIJT

0 reacties :

Jaarthema 2021-2022

Jaarthema 2021-2022

Verloren voorwerpen

Wij zijn een kraantjeswaterschool!

Inschrijvingen schooljaar 2021-2022

Inschrijvingen voor volgend schooljaar

De inschrijvingsperiode voor kinderen van het geboortejaar 2019 die van de voorrangsperiode genieten, is reeds voorbij. De inschrijvingen staan vanaf 1 maart open voor iedereen. Gelieve langs te komen tijdens de schooluren of voorafgaand een afspraak te maken.

Inschrijvingen voor het huidig schooljaar (2020-2021): in verschillende klassen zijn er wachtlijsten!


Omdat we door de huidige coronamaatregelen geen rondleidingen mogen organiseren, kan je alvast hier een virtuele rondleiding krijgen.

KALENDER

Mogelijk gemaakt door Blogger.

SCHOOLMENU

Blog Archive

Schoolinfo

VBS Heilig Hart
Tuinstraat 21
8530 HARELBEKE
056 72 43 45
info@vbsheilighart.be
directie@vbsheilighart.be

CLB