donderdag 7 november 2013

Wedstrijd voor onze schoolbibliotheek

Onze leerlingen namen deel aan de wedstrijd van het tijdschrift 'Libelle'. Een verhaal over de houthakker werd voorgelezen. Daarna beslisten de leerlingen hoe ze daarrond een kunstwerkje wilden maken. Ze besloten om er een boekje van te maken en bij elke bladzijde een passende tekening te maken. Er werd geschilderd, gekleurd, met houtskool getekend en zelfs gestempeld met aardappels. We maakten er een mooi boekje van en hopen nu om in de prijzen te vallen. De hoofdprijs is een geldbedrag waarmee we onze eigen schoolbibliotheek verder zouden kunnen uitbouwen. Duimen maar !

0 reacties :

Jaarthema 2020-2021

Jaarthema 2020-2021

Verloren voorwerpen

Wij zijn een kraantjeswaterschool!

Inschrijvingen schooljaar 2021-2022

Inschrijvingen voor volgend schooljaar

De inschrijvingsperiode voor kinderen van het geboortejaar 2019 die van de voorrangsperiode genieten, is reeds voorbij. De inschrijvingen staan vanaf 1 maart open voor iedereen. Gelieve langs te komen tijdens de schooluren of voorafgaand een afspraak te maken.

Inschrijvingen voor het huidig schooljaar (2020-2021): in verschillende klassen zijn er wachtlijsten!


Omdat we door de huidige coronamaatregelen geen rondleidingen mogen organiseren, kan je alvast hier een virtuele rondleiding krijgen.

KALENDER

Mogelijk gemaakt door Blogger.

SCHOOLMENU

Blog Archive

Schoolinfo

VBS Heilig Hart
Tuinstraat 21
8530 HARELBEKE
056 72 43 45
info@vbsheilighart.be
directie@vbsheilighart.be

CLB