maandag 7 oktober 2013

Toeka, de sfeervogel van onze school!

Toen de leerlingen vorige week maandag op school kwamen, zagen ze een groot, wit ei in een nest op het afdakje boven de deur van 3LA en 4LA. Alle leerlingen, klein en groot, waren heel nieuwsgierig... waarom lag dat ei daar??? Geen enkele leerkracht kon daarop antwoorden...  donderdag kwamen er zelfs barsten in het ei. De verlossing kwam op vrijdag. Tijdens de maandopening kwam juf Ilse de turnzaal binnen met het ei in haar handen, er waren al enkele openingen in het ei. Samen met zowel de kleuters als de lagere schoolkinderen keken we wat er uit dat ei kwam. Het was een kleine, veelkleurige vogel. We riepen de hulp in van een enorme intelligente man die alles van vogels wist. Hij vertelde ons dat het een 'sfeervogel' is en dat we de vogel in een oven moesten steken zodat hij zijn werkelijke grootte kon krijgen. We volgden zijn raad en daar verscheen Toeka. Voor de allerkleinsten was het eventjes schrikken dat er zo'n grote vogel op bezoek was in onze school. Toeka is de sfeervogel van onze school, samen met hem wordt dit een fantastisch schooljaar met een geweldige sfeer! Welkom op onze school Toeka!


0 reacties :

Jaarthema 2020-2021

Jaarthema 2020-2021

Wij zijn een kraantjeswaterschool!

Inschrijvingen schooljaar 2021-2022

Inschrijvingen voor volgend schooljaar:

De inschrijvingsperiode voor kinderen van het geboortejaar 2019 die van de voorrangsperiode genieten, start op maandag 9 november 2020.

Inschrijvingen voor het huidig schooljaar (2020-2021): in verschillende klassen zijn er wachtlijsten!

KALENDER

Mogelijk gemaakt door Blogger.

SCHOOLMENU

Blog Archive

Schoolinfo

VBS Heilig Hart
Tuinstraat 21
8530 HARELBEKE
056 72 43 45
info@vbsheilighart.be
directie@vbsheilighart.be

CLB