woensdag 15 mei 2013
We zijn in topvorm!
18:23:00
|
In het thema 'sport en spel' trokken we dinsdagnamiddag met de 3 klasjes van oudste kleuters naar het sportpark. De kleuters liepen onder begeleiding van 'trainer' Mieke een toertje op de Finse looppiste. Voor sommige kinderen was dit een hele opdracht hoor! Natuurlijk mochten ze niet vergeten om vooraf de spieren wat op te warmen, en achteraf te stretchen. Daarna werd er voor wie dat wou, een wedstrijdje sprint gehouden. Aan de lijn klaar... start!Iedereen deed flink zijn best, maar er kon natuurlijk maar 1 winnaar zijn. En ook dit is iets wat de kleuters moeten leren: soms win je, soms niet. Een regenbui zorgde ervoor dat we slechts 1 onderdeeltje van de fit-o-meter konden doen. Na al dat sporten, was er pauze met een drankje en een stuk fruit of koekje. Als afsluiter konden de kleuters nog wat klauteren, glijden, klimmen, rekken en strekken op de speeltuigen. En alweer was de regen spelbreker. Maar echte sporters kunnen ook daar tegen!
Labels:
Oudste kleuters
,
Oudste kleuters 2007-2008
Abonneren op:
Reacties posten
(
Atom
)
Inschrijvingen schooljaar 2021-2022
Inschrijvingen voor volgend schooljaar
De inschrijvingsperiode voor kinderen van het geboortejaar 2019 die van de voorrangsperiode genieten, is reeds voorbij. De inschrijvingen staan vanaf 1 maart open voor iedereen. Gelieve langs te komen tijdens de schooluren of voorafgaand een afspraak te maken.
Inschrijvingen voor het huidig schooljaar (2020-2021): in verschillende klassen zijn er wachtlijsten!
Omdat we door de huidige coronamaatregelen geen rondleidingen mogen organiseren, kan je alvast hier een virtuele rondleiding krijgen.

Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive
- 2021 ( 93 )
- 2020 ( 245 )
- 2019 ( 290 )
- 2018 ( 319 )
- 2017 ( 419 )
- 2016 ( 385 )
- 2015 ( 353 )
- 2014 ( 297 )
-
2013
(
309
)
- december ( 30 )
- november ( 25 )
- oktober ( 47 )
- september ( 38 )
- augustus ( 1 )
- juli ( 1 )
- juni ( 39 )
-
mei
(
21
)
- Gezonde tandjes
- Een spannend beroep....
- Menu juni 2013
- Hulp schoolfeest
- Vroem, vroem, rijd je mee?
- Naar de 'grote school'
- Olé olé olé, wij houden van een lekkere pistolet! ...
- Nieuwe instappertjes in 1KB!
- We zijn in topvorm!
- mmmmm lekkere broodjes!
- Moederdag:Een dikke proficiat aan alle mama's!
- Bloemen voor mama!
- Jarig in april !
- Jarig in maart
- Moederdag in het vijfde leerjaar
- Estafetteloop te Bavikhove
- 't Is mama's feest!
- Mijn mama is de liefste!
- Afval, wat doe je daar mee?
- Feestvarkentjes van de maand april !
- Kleuters spelen zelf voor fotograaf.
- april ( 12 )
- maart ( 39 )
- februari ( 19 )
- januari ( 37 )
- 2012 ( 311 )
- 2011 ( 217 )
- 2010 ( 68 )
- 2009 ( 1 )
0 reacties :
Een reactie posten