donderdag 15 maart 2012

Onze school leeft mee

In Zwitserland is dinsdagavond een Belgische autobus met kinderen uit Lommel en Heverlee gecrasht. De bus was op de terugweg van skireis en bracht leerlingen van de Sint-Lambertusschool in Heverlee en Basisschool 't Stekske uit Lommel naar huis. De dodentol bedraagt 28 mensen, onder wie 22 kinderen van elf en twaalf jaar.

Ook onze school zal op vrijdag 16 maart om 11 uur één minuut stilte te houden. Op die manier leven alle leerlingen mee met het verdriet van de slachtoffers van de busramp in Zwitserland.Meer info: Hoe praat je over de busramp?
Deel je verdriet op de website van Klasse
Karrewiet


0 reacties :

Jaarthema 2020-2021

Jaarthema 2020-2021

Verloren voorwerpen

Wij zijn een kraantjeswaterschool!

Inschrijvingen schooljaar 2021-2022

Inschrijvingen voor volgend schooljaar

De inschrijvingsperiode voor kinderen van het geboortejaar 2019 die van de voorrangsperiode genieten, is reeds voorbij. De inschrijvingen staan vanaf 1 maart open voor iedereen. Gelieve langs te komen tijdens de schooluren of voorafgaand een afspraak te maken.

Inschrijvingen voor het huidig schooljaar (2020-2021): in verschillende klassen zijn er wachtlijsten!


Omdat we door de huidige coronamaatregelen geen rondleidingen mogen organiseren, kan je alvast hier een virtuele rondleiding krijgen.

KALENDER

Mogelijk gemaakt door Blogger.

SCHOOLMENU

Blog Archive

Schoolinfo

VBS Heilig Hart
Tuinstraat 21
8530 HARELBEKE
056 72 43 45
info@vbsheilighart.be
directie@vbsheilighart.be

CLB