donderdag 1 december 2011

Help Sinterklaas!

De directeur kreeg deze morgen een telefoontje van Sinterklaas! Sinterklaas is heel verdrietig. Het feest op onze school vandaag zal niet kunnen doorgaan. Organisatiepiet die op onze school alles ging klaarmaken voor het grote feest is verdwenen. Sinterklaas is heel verdrietig en vraagt aan de kinderen om te helpen. Hij zal ons via de mailpiet op de hoogte houden!

En ... wat doet die groene tent toch op de speelplaats? Heeft iemand al eens durven kijken? ...


0 reacties :

Ontbijtpakketten

Fluo in het verkeer!

Fluo in het verkeer!

Jaarthema 2019-2020

Jaarthema 2019-2020

Wij zijn een kraantjeswaterschool!

KALENDER

Mogelijk gemaakt door Blogger.

SCHOOLMENU

Blog Archive

Schoolinfo

VBS Heilig Hart
Tuinstraat 21
8530 HARELBEKE
056 72 43 45
info@vbsheilighart.be
directie@vbsheilighart.be