donderdag 29 september 2011

Spelprogramma ARENA


Zaterdag 1 oktober is het zover! Dan gaat het spelprogramma ARENA door waaraan het vierde leerjaar van onze school deelneemt. De opname vindt plaats vanaf 12.30u. op het marktplein tot 16.00u. Het marktplein van Harelbeke wordt omgetoverd tot een heus spelendorp met kraampjes om gezellig iets te drinken of een hapje te eten. Het zou een enorme motivatie zijn voor onze vierdeklassers indien er een heleboel supporters zouden komen opdagen. Laat ons zeggen: ‘Allen erheen!’

Onze school kreeg het kleur GEEL toegekend, vandaar een oproep aan alle supporters om zoveel mogelijk in het GEEL gekleed te zijn met gele attributen zoals sjaaltjes, toeters, spandoeken enz.

Heilig Hart! Heilig Hart! Wij zijn klaar voor de start!

Een spelprogramma voor en door:

0 reacties :

Ontbijtpakketten

Fluo in het verkeer!

Fluo in het verkeer!

Jaarthema 2019-2020

Jaarthema 2019-2020

Wij zijn een kraantjeswaterschool!

KALENDER

Mogelijk gemaakt door Blogger.

SCHOOLMENU

Blog Archive

Schoolinfo

VBS Heilig Hart
Tuinstraat 21
8530 HARELBEKE
056 72 43 45
info@vbsheilighart.be
directie@vbsheilighart.be